681 - 700 av 1 186
1...343536...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2016

Klubbad för

Figurin Royal Copenhagen 1081 Fågel H8cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Royal Copenhagen 1519 Fågel H6cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Övrigt

Solglasögon Chanel 4017-D c.125/59 med stenar/en saknas repiga i fodral

425 kr

Utrop: 200 kr

Seiko Damur Velatura 7T92 nr480032 kronograf quartz i box

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Damur Guess W13504L1 quartz/går ej med extralänkar i ask

375 kr

Utrop: 300 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Ambassadeur 9000 sliten

350 kr

Utrop: 250 kr

Bordsgafflar 12st S925 567,5g modell Olga graverade 182mm

Utrop: 2 100 kr

Bordsskedar 12st S925 664,8g modell Olga graverade 183mm

Utrop: 2 400 kr

Smörknivar 2st S925 140,8g modell Olga graverade 200mm

Utrop: 500 kr

Bordsknivar 12st S925 knivblad stål brv863,3g modell Olga graverade 220mm

Utrop: 2 200 kr

Halskedja S925 171,9g Ankarlänk 55cm

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja S925 102g Pansar 50,8g

Utrop: 600 kr

Länkdel Rolex Oyster stål 15,5mm

Tårtgafflar 8st S830 166g norska Arvesölv Th Marthinsen 148mm

475 kr

Utrop: 500 kr

Kaffeskedar 9st S830 88,7g norska Arvesölv Th Marthinsen 115mm

275 kr

Utrop: 275 kr

Kaffeskedar 4st kontrollstämplat silver 65,9g Rosenholm 121mm

250 kr

Utrop: 200 kr

Kaffeskedar 5st S830 72,6g Vasa 121mm

350 kr

Utrop: 225 kr

Mobiltelefon iphone5 IMEI013625000782390 med laddare och hörlurar i kartong bruksskick låst till Telenor

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Mobiltelefon iphone5 IMEI 013628008573126 med laddare i kartong bruksskick låst till Telenor

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Mobiltelefon iphone5 IMEI 013625007727752 med laddare/glapp och hörlurar ikartong bruksskick låst till Telenor

750 kr

Utrop: 850 kr