Avslutad | Fashionabla – Torsdag 28 april 2016
VÄSKA, MULBERRY, rosa lila läder, mocka med gulmetall detaljer, 30x18x12 cm, visst slitage.
VÄSKA, LAUREN RAPLH LAUREN, svart läder, röda kanter gulmetall detaljer, 29x 29x11cm
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LAUREN RALPH LAUREN, svart läder, röda kanter 8st kontokortsfack, mynt sedel, 18x9x2cm,
Accessoarer Necessärer
NECESSÄRER, BALENCIAGA, svart läder, klädda nitar, vitmetall detaljer, 15x6x5cm,
Kläder Skor
SKOR, TORY BURCH, Yardely pump, Ladia snake print, ormskinns mönstrade, stl 41, klack 4,5cm, skopåse, kartong.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large Metal, L0205 5814, gågar i gulmetall, svarta glas, putsduk, etui.
VÄSKA, MICHAEL KORS, gröngul läder, gulmetall detaljer, 30x25x15cm, avtagbar axelrem, dustbag
VÄSKA, GUCCI, svart läder, röd och grön tygdetalj, monogram i gulmetall, 42x30x3cm, dustbag
Kläder Skor
SKOR, CHANEL, Slip-in, beige och svart läder, stl 38½, klack 7cm, lite skador på klackarna, skopåse.
VÄSKA, SONIA RYKIEL, brun/grått och svart tyg svarta läderdetaljer, gulmetalldetaljer, 34x20x16cm, dustbag
SOLGLASÖGON, TOUS, STO540 col. 1FY, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui