Avslutad | Fashionabla – Torsdag 24 mars 2016
ARMBAND, HERMÈS, Hapi, vändbar i brunt, mellanblått läder, palladium pläterat spänne, längd 32-34 cm, smyckespåse samt originalask.
Kläder Skor
SKOR, STUBBS&WOTTON, fiskbensmönstrat tyg, grå, svart, läderfodrad, klack 1,5 cm, stl 36, skopåsar.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, MULBERRY, mellanbrunt flätat läder, mässingsspänne, bredd 2 cm, längd L (ca 85-90 cm).
Kläder Skor
LOAFERS, TOD´S, svart mocka, sula med gummidobbar, metallspänne och franskant, stl 39½, skopåse.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, TORY BURCH, ljusrosa saffianoläder, spänne i gulmetall, längd 85-90cm, bredd 4cm
SOLGLASÖGON, MIU MIU, SMU03F, 3AK-3N1 115, brunmelerade bågar, bruna glas, lite repor, etui.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Aviador, 1056BN 6411120, bärnstensfägade bågar, brunlila glas, putsduk, putspåse, etui.
SOLGLASÖGON, TOM FORD, Samantha, TF62 614 6015 120, bruna bågar (liten lagning), bruna glas, gulmetalldetaljer, etui
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Early America, Francoise de la Perriere, 100% siden, 90x90cm, mörkblå, blå, beige, vit, några fläckar.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Astrologie, Francoise Faconnet, 100% siden, 90x90cm, mörkröd, gul, grön
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, CLUTCH, MAXMARA, svart saffiano läder, gulmetall detaljer, 14x9 x3cm, originalask,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, YSL, svart läder, vitmetall detaljer, 10st kontokort fack, mynt, sedel, visst slitage.
COLLIER, SHOPHIE BY SHOPIE, grått tygband, marakasit, ametist, längd 90cm, smyckespåse.