Avslutad | Fashionabla – Torsdag 24 mars 2016
VÄSKA, GUCCI, Jackie-O Bag, svart läder, gulmetall detaljer, 30x21x4 cm, visst slitage. Märkt 001 3306 00198.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45, vintage, monogram canvas, 45x22x28c, slitage på läderdetaljerna.
VÄSKA, MULBERRY, messenger modell, svart läder, mässingsfärgade detaljer, 32x28x8cm, visst slitage
Accessoarer Bälten
SKÄRP, MULBERRY, vintage, mörkblå scochgrain, brunt läder, längd 75cm, bredd 6cm, visst slitage på insidan.
VÄSKA, PRADA, beige läder, vitmetall detaljer, 30x19x10cm, visst slitage och lite fläckar.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Voitures a Tansform ation, Francoise de la Perriere, svart, guld, någon tråddragning.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Grand Apparat, Jacques Eudel, 100% siden, 90x90cm, svart, vit, grå
VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, svart tyg, svart läder, 32x20x13xm, vitmetall detaljer,
VÄSKA, BURBERRY, Prorsum, svart skinnlack vitmetall detaljer, 37x21x16cm, hänglås
VÄSKA, MULBERRY, svart präglat läder, spänne med lås, nyckel, 26x18x10cm, dustbag
VÄSKA, MULBERRY, vintage, broderat tyg, svart sammet, svart läde 40x40cm, toffsar, dustbag.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2425/S 7NR 5019, mörkgröna bågar, svarta glas, etui, repor.