181 - 200 av 229
1...9101112 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 24 mars 2016

Klubbad för

VÄSKA, GUCCI, Jackie-O Bag, svart läder, gulmetall detaljer, 30x21x4 cm, visst slitage. Märkt 001 3306 00198.

1 500 kr

Utrop: 900 kr

BAG, SONIA RYKIEL, randig flerfärgad nylon med beiga tyg detaljer, 50x36x19 cm.

550 kr

Utrop: 500 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, grön skinnlack med monogram, stl 37½, klack 7cm

700 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Danube, monogram, canvas, 15x20x5cm,

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45, vintage, monogram canvas, 45x22x28c, slitage på läderdetaljerna.

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, MULBERRY, messenger modell, svart läder, mässingsfärgade detaljer, 32x28x8cm, visst slitage

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, MULBERRY, vintage, mörkblå scochgrain, brunt läder, längd 75cm, bredd 6cm, visst slitage på insidan.

200 kr

Utrop: 250 kr

VÄSKA, PRADA, beige läder, vitmetall detaljer, 30x19x10cm, visst slitage och lite fläckar.

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Les Voitures a Tansform ation, Francoise de la Perriere, svart, guld, någon tråddragning.

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Grand Apparat, Jacques Eudel, 100% siden, 90x90cm, svart, vit, grå

1 000 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, svart tyg, svart läder, 32x20x13xm, vitmetall detaljer,

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

BALLERINA, TORY BURCH, savrt vitt präglat läder, stl 40, skopåse, kartong

750 kr

Utrop: 800 kr

Kläder Skor

SKOR, BALENCIAGA, silvermetallic läder, nitdetaljer, stl 39½, skopåse, kartong

700 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, MULBERRY, svart scotchgrain, svart läder, 31x31x12cm, dustbag

3 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, EMILIO PUCCI, 100% siden, 160x32cm, blå, lila, grön, svart.

600 kr

Utrop: 650 kr

VÄSKA, BURBERRY, Prorsum, svart skinnlack vitmetall detaljer, 37x21x16cm, hänglås

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, MULBERRY, svart präglat läder, spänne med lås, nyckel, 26x18x10cm, dustbag

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, broderat tyg, svart sammet, svart läde 40x40cm, toffsar, dustbag.

950 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2425/S 7NR 5019, mörkgröna bågar, svarta glas, etui, repor.

200 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRY, 100% siden, 48x48cm, mörblå, vit

700 kr

Utrop: 350 kr