Avslutad | Pant – Måndag 28 december 2015
Mobiltelefon, Samsung, Galaxy S3, GT-I9305, 4G, IMEI: 352315064816792, snr. RF8F91AFVDR, med laddare, hörlurar, manual och originalkartong
Tallrikar, 36st, Fyrklövern, Blå Herrgård, Mattallrikar 12st Ø24,5cm, Assietter 12st Ø19,5cm, Djupa tallrikar 12st Ø22cm
Kaffekoppar med fat och assietter 12st, Fyrklövern, Blå Herrgård, höjd kopp 6,5cm, fat Ø13,5cm, assiett Ø17,5cm
Kaffeservis, Narumi, Bone china, Paradise, Kaffekanna, Sockerskål, Gräddkanna, Kakfat, Ljusstakar 2st, Kaffekoppar med fat och assietter 12st, 1 Sked, 1 Gaffel
iPad 2, Apple, A1396, 32GB, IMEI: 012801000572047, snr. DN6GCPR3DKNW, låst med lösenkod, med laddare, små repor på skärmen och baksidan
Laptop, Samsung, RC530, snr. HMVS93DBC00087J, med laddare, repig utsida, startar ej
Digitalkamera, Canon, EOS 1100D, snr. 283074095148, med objektiv Canon EF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 snr. 0347090113, laddare och väska, bruksslitage
Videokamera, Panasonic, HX-WA10, snr. SC1GA001165, med laddare, tillbehör och originalkartong, repig utsida och skärm