141 - 160 av 1 712
1...789...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 mars 2016

Klubbad för

Klockor Casio

Casio, Oceanus, herrur, stål, quartz, kronograf, safirglas, datum, snr: 00-500, stållänk 20cm, repig, går ej

Utrop: 300 kr

Fossil, Twist, herrur, stål, quartz, liten sekundvisare, stållänk 20cm, repig boett, går ej

250 kr

Utrop: 300 kr

Rolex, OP Sea-Dweller, herrur, stål, automat, safirglas, datum, stållänk 21cm, heliumventil, refnr: 16600, snr: T731270, extra länkbit, tillbehör, i box och ytterkartong, cert 1997

45 000 kr

Utrop: 51 000 kr

Tissot, herrur, 18K, quartz, läderband, datum, safirglas, graverad bakboett "För nit och redlighet i rikets tjänst", snr: H.674.330, går ej

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Omega, Seamaster Quartz, herrur, stål, dag och datum, naggat plastglas, går ej, utan länk, i orginalask

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Omega, Constellation, herrur, quartz, stål/guld, helstav, integrerad länk 22cm, safirglas, datum, snr: 92160660, cert (ej ifyllt), manualer, box och ytterkartong

Utrop: 24 000 kr

IWC, Schaffhausen Aquatimer, herrur, automat, stål, kronograf, safirglas, dag, datum, gummilänk, refnr: IW371933, snr: 3197891, i box med cert 2006, manualer

Utrop: 30 000 kr

Rolex, Datejust, damur, stål/rosa guld, automat, diaindex, safirglas, datum, Jubileelänk 17cm stål/rosa guld, små nagg på glaset, refnr: 179171, snr: V585693, certifikat 2014, i box och ytterkartong

47 000 kr

Utrop: 54 000 kr

Örhängen, 18K 2,2g med pärlor

700 kr

Utrop: 850 kr

Parti guld, 23K 13,4g graverat

Utrop: 4 700 kr

Örhängen 18K 2,5g trefärgade

Utrop: 1 100 kr

Halskedja 18K 42cm 3,3g Venezia

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K Ø16 1/2 3,2g med blå sten, något skev

Utrop: 1 000 kr

Parti guld, 18K 57,5g graverat, skadat

Utrop: 15 800 kr

Brosch, S800 9,9g

125 kr

Utrop: 75 kr

Cigarettetui, S835 119,6g, små skador

Utrop: 450 kr

Armband, 18K 19cm 10,3g med 10 berlocker, med stenar

Utrop: 2 800 kr

Hänge 18K 2,6g med stenar

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 1,8g

Utrop: 800 kr

Hänge, 18K 0,6g Kors

Utrop: 275 kr