Avslutad | Pant – Tisdag 29 mars 2016
Klubbad för
Hänge 18K 6,0g med diamanter 1 Hänge med dia 7xca0,005ct + 23xca0,02ct + 15xca0,01ct + 13xca0,05ct, några gammelslipade
Rolex, OP Air-King, herrur, automat, stål, naggat safirglas, sliten länk, refnr: 14000M, snr: F439241, behov av service, certifikat 2001, box och ytterkartong
Apple, MacBook Pro, Modell A1278, bruksslitage, lösenord Lagerlunda01, med laddare, snr: QDS-BRCM1055
Väska, Louis Vuitton, Saumur MM, monogram canvas, 30x22x13cm, reglerbar axelrem, dustbag