Halskedja 18K 23,1g 43,5cm manglad pansar, skev
Utrop: 6 500 kr
Halskedja Bismarck doserad 18K 13,2g 42,5cm
Utrop: 4 000 kr
Hänge 18K 2,3g defekt
Utrop: 600 kr
Hänge 18K 0,6g Hjärta, ihåligt
Utrop: 250 kr
Parti Guld 14K brv 19,6g skevt och buckligt
Utrop: 4 200 kr
Klackring 14K brv 22,3g med stenar, sliten och skev
Utrop: 4 800 kr
Armband 18K 19,0g defekt
Utrop: 5 400 kr
Halskedja Pansar 18K 6,3g 43cm
Utrop: 2 300 kr
Parti Guld 18K brv 3,1g med stenar, skevt och slitet
Utrop: 850 kr
Ring 18K 10,1g Ø21 trefärgad, sliten
Utrop: 2 900 kr
Halskedja Pansar 18K 4,4g 55cm
Utrop: 1 600 kr
Hänge 18K brv 1,8g med sten
Utrop: 350 kr
Parti Guld 18K brv 19,2g med emalj, defekt och ostämplat
Parti Guld 21K brv 29,5g defekt med sten
Utrop: 9 600 kr
Klackring 18K 10,2g med sten, sliten och skev
Örhängen 1 par 18K 3,0g skeva och slitna
Armband 18K 28,4g slitet och skevt, små bucklor
Utrop: 8 100 kr
Armring 18K 9,5g skev och ostämplad
Utrop: 2 700 kr
Klackring 18K 29,9g Ø18¾ med stenar, sliten med små hack
Utrop: 8 400 kr
Ring 18K 8,5g Ø20½ tvåfärgad med diamant 1xca0,06ct
Utrop: 3 600 kr
Tisdag 17 jan 2017