Avslutad | Pant – Tisdag 17 januari 2017
Klubbad för
Musikinstrument Övrigt
Gitarrförstärkare, Roland Micro cube N225, utan strömsladd. Ej med på visning.
Manschettknappar 1 par 18K brv 12,1g, signerade: Elon Arenhill, vitguld med odlade pärlor och diamanter totalt 2xca0,10ct, med etui (Elon Arenhill)
Smycken Pärlarmband
Pärlarmband brv 23,2g, 19,5cm, odlade pärlor ca Ø7mm, med vitguldslås i 18K, slitage vid låsöglorna