401 - 420 av 2 073
1...202122...104 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 januari 2017

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare, Roland Micro cube N225, utan strömsladd. Ej med på visning.

350 kr

Utrop: 125 kr

Ringar 3st 18K brv 14,1g med skadad sten, gravyr

Utrop: 4 000 kr

Parti Guld 18K brv 29,0g skevt och defekt

Utrop: 8 300 kr

Armband 18K 28,3g defekt

Utrop: 8 000 kr

Parti Guld 18K brv 3,4g defekt

Utrop: 1 000 kr

Halskedja 14K 1,8g defekt

Utrop: 375 kr

Manschettknappar 1 par 18K brv 12,1g, signerade: Elon Arenhill, vitguld med odlade pärlor och diamanter totalt 2xca0,10ct, med etui (Elon Arenhill)

Utrop: 5 400 kr

Smycken Pärlarmband

Pärlarmband brv 23,2g, 19,5cm, odlade pärlor ca Ø7mm, med vitguldslås i 18K, slitage vid låsöglorna

Utrop: 900 kr

Brosch 18K 4,7g sign: Elon Arenhill, med odlad pärla

Utrop: 2 100 kr

Manschettknappar 1 par 18K 2,6g, med små kulor i okänt material

Utrop: 700 kr

Parti Guld 18K brv 0,9g med plastkula, defekt

Utrop: 250 kr

Ring 18K 2,6g Ø16¼ vitguld med diamant 1xca0,23ct med små inneslutningar

1 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Hänge 8K brv 4,6g med färgad sten

450 kr

Utrop: 550 kr

Ringar 4st 18K brv 20,8g med små diamanter, graverade

Utrop: 5 900 kr

Halskedja X-länk med stav, doserad 18K 39,1g 44,5cm

10 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Armband X-länk med stav 18K 30,1g 20cm

Utrop: 9 400 kr

Örhängen 1 par X-länk med stav 18K 3,6g, aning missfärgade stopp

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 2,6g, skev

Utrop: 750 kr

Parti Guld 18K brv 10,9g, defekt med gravyr

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K 3,3g med gravyr

Utrop: 1 000 kr