841 - 860 av 989
1...424344...50 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 15 mars 2016

Klubbad för

Ring vitguld 14K med stenar tre stenar fattas 5,7g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par vitguld 14K med stenar 3,1g

500 kr

Utrop: 600 kr

Collier vitguld 14K med stenar 24,6g

Utrop: 5 200 kr

Armband vitguld 14K med stenar några stenar fattas12g 18cm

Utrop: 2 600 kr

Klackring 18K 4,0g saknar sten skador

Utrop: 1 100 kr

Halskedja Bismarck doserad 18K 14,9g 44,5cm

Utrop: 4 400 kr

Örhängen ett par 18K tvåfärgade 4,6g små repor

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18K tvåfärgat med stenar 5,0g

Utrop: 2 100 kr

Hänge 18K tvåfärgat Hjärtan1,7g

600 kr

Utrop: 750 kr

Armband 18K tvåfärgat 3,6g 19cm små repor

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Halsband tvåfärgat 18K 6,6g små repor 42,5-45cm

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Halskedja 18K 4,8g 50,5cm

Utrop: 1 700 kr

Halskedja flätad 18K 14,2g 44,5cm skadad

Utrop: 4 100 kr

Ring 14K med stenar en sten saknas 6,3g

Utrop: 1 400 kr

Armband 18K 3,4g trasigt

Utrop: 1 000 kr

Halskedja 18K Bismarck doserad 7,5g 42,5cm

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K Ring med sten Hänge skador finns 6,4g

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 18K två ringar gravyr sliten 4,6g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja 18K Bismarck doserad 38,8g 44cm

Utrop: 11 400 kr

Armband 18K Bismarck 26,6g 19,5cm slitet lås

Utrop: 7 600 kr