Ring vitguld 14K med stenar tre stenar fattas 5,7g
Utrop: 1 200 kr
Örhängen ett par vitguld 14K med stenar 3,1g
Utrop: 600 kr
Collier vitguld 14K med stenar 24,6g
Utrop: 5 200 kr
Armband vitguld 14K med stenar några stenar fattas12g 18cm
Utrop: 2 600 kr
Klackring 18K 4,0g saknar sten skador
Utrop: 1 100 kr
Halskedja Bismarck doserad 18K 14,9g 44,5cm
Utrop: 4 400 kr
Örhängen ett par 18K tvåfärgade 4,6g små repor
Utrop: 2 000 kr
Hänge 18K tvåfärgat med stenar 5,0g
Utrop: 2 100 kr
Hänge 18K tvåfärgat Hjärtan1,7g
Utrop: 750 kr
Armband 18K tvåfärgat 3,6g 19cm små repor
Halsband tvåfärgat 18K 6,6g små repor 42,5-45cm
Halskedja 18K 4,8g 50,5cm
Utrop: 1 700 kr
Halskedja flätad 18K 14,2g 44,5cm skadad
Utrop: 4 100 kr
Ring 14K med stenar en sten saknas 6,3g
Utrop: 1 400 kr
Armband 18K 3,4g trasigt
Utrop: 1 000 kr
Halskedja 18K Bismarck doserad 7,5g 42,5cm
Utrop: 2 200 kr
Parti guld 18K Ring med sten Hänge skador finns 6,4g
Utrop: 1 800 kr
Parti guld 18K två ringar gravyr sliten 4,6g
Halskedja 18K Bismarck doserad 38,8g 44cm
Utrop: 11 400 kr
Armband 18K Bismarck 26,6g 19,5cm slitet lås
Utrop: 7 600 kr
Tisdag 15 mar 2016