261 - 280 av 989
1...131415...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 mars 2016

Klubbad för

Örhängen 1 par 21K 16,8g med stenar, skeva

Utrop: 4 700 kr

Hänge 18K 3,4g med sten

Utrop: 1 000 kr

Armband 18K 5,1g 19,5cm med pärlor

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 12,6g med stenar, defekt

Utrop: 3 600 kr

Parti guld 18K 12,5g, graverat

Utrop: 3 600 kr

Parti guld 18K 21,3g med stenar, defekt och skevt

Utrop: 6 100 kr

Exacta damur 18K i boett och länk, manuell, sliten, skev länk, bruttovikt: 23,2g, 17,5cm

4 000 kr

Utrop: 4 500 kr

Halskedja Pansar 18K 25,4g 50cm

Utrop: 7 500 kr

Örhängen 1 par tvåfärgade 18K 6,2g

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 5,2g Ø18¼ med små diamanter, små repor

Utrop: 1 500 kr

Örhängen 1 par flerfärgade 18K 6,9g

Utrop: 2 000 kr

Ring 14K 7,1g Ø19 med pärla och små stenar

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 9K 12,8g, graverat

Utrop: 1 700 kr

Halskedja Pansar 18K 10,9g 55,5cm

Utrop: 3 300 kr

Armband Ärtlänk 18K 23,5g 18cm

7 000 kr

Utrop: 8 400 kr

Parti guld 23K 22,3g, bit ej guld, defekt

Utrop: 8 200 kr

Certina herrur 18K i boett och länk, manuell, repor i plastglas, missfärgad urtavla, buckla i bakboett, lagad länk, låsåtta saknas, bruttovikt: 66,3g, 20,5cm

10 400 kr

Utrop: 12 600 kr

Halskedja 18K 17,1g, naggad

Utrop: 4 900 kr

Armring 18K 5g Ø5,7cm, skev

Utrop: 1 400 kr

Armring 18K 5,1g Ø5,7cm, skev

Utrop: 1 500 kr