Avslutad | Pant – Tisdag 8 mars 2016
Klubbad för
Elgitarr Squier by Fender, made in China, snr: YN676901, repig, skador på kroppen, bakplatta saknas, i mjukt fodral
Elgitarr John Birch, modell LP, plastskiva på baksidan bucklig, spricka på huvudet, i skadat hårt fodral
Elgitarr Jackson Performer, snr 1007022, repor, spricka vid huvudet, stötskador, plastdetalj på huvudet saknas, svajarm saknas, i pappkartong
Gitarrförstärkare Laney, modell LR5, snr:RFV4554, utan kabel, med bärrem, bruksanvisning (med adapter som ej tillhör)
Kaffekanna med lock, gräddkanna, assietter 13st, kaffefat 19st, kaffekoppar 6st, diverse skador, Rosenthal