641 - 660 av 1 159
1...323334...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 mars 2016

Klubbad för

Elgitarr Squier by Fender, made in China, snr: YN676901, repig, skador på kroppen, bakplatta saknas, i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr John Birch, modell LP, plastskiva på baksidan bucklig, spricka på huvudet, i skadat hårt fodral

Utrop: 14 400 kr

Akustisk gitarr Yamaha FG-335, snr: 01103268, små repor, i hårt fodral

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr Jackson Performer, snr 1007022, repor, spricka vid huvudet, stötskador, plastdetalj på huvudet saknas, svajarm saknas, i pappkartong

Utrop: 1 800 kr

Gitarrförstärkare Laney, modell LR5, snr:RFV4554, utan kabel, med bärrem, bruksanvisning (med adapter som ej tillhör)

Utrop: 750 kr

Elektronik Musik

Radio, Sangean, modell U3, snr: 3A029534, spräckt glasdetalj

Utrop: 300 kr

Elektronik Musik

Högtalare Trust, bluetooth, repig, med adapter

200 kr

Utrop: 200 kr

Fritid Sport

Snowboard Burton, modell Super Fly, 155cm, med bindningar

300 kr

Utrop: 375 kr

Fritid Sport

Snowboardboots 1 par, Drake stl 42, bruksskick

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaffekoppar 4st, kaffefat 4st, assietter 4st, Rosenthal

50 kr

Utrop: 75 kr

Sockerskål med lock, Rosenthal

100 kr

Utrop: 75 kr

Assietter 6st, Rosenthal Ø17,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaffekanna med lock, gräddkanna, assietter 13st, kaffefat 19st, kaffekoppar 6st, diverse skador, Rosenthal

250 kr

Utrop: 75 kr

Uppläggningsfat, Rörstrand modell Arista, 33cm

Djupa tallrikar 6st, Rörstrand, modell Arista, Ø20,5cm

Skål, Rörstrand, modell Arista, Ø22cm

Skål, Rörstrand, modell Arista Ø20cm

Uppläggningsfat Rörstrand, modell Arista, 22cm

Kanna, Rörstrand, modell Arista

Såssnipa Rörstrand, modell Arista