Armring 21K 12,0g, skev
Utrop: 3 800 kr
Kravattnål 18K 0,9g, krokig, med odlad pärla (halv)
Utrop: 250 kr
Armband Pansar 18K 39,0g 18cm
Utrop: 10 800 kr
Halskedja Pansar 18K 23,5g 51,5cm
Utrop: 7 000 kr
Hänge 18K 3,5g, repigt
Utrop: 1 000 kr
Hänge 18K 1,5g, hjärta
Utrop: 600 kr
Parti guld 18K 3,9g, defekt
Utrop: 1 100 kr
Örhänge 1st, 18K 1,0g, små bucklor
Utrop: 275 kr
Halskedja doserad X-länk 18K 20,8g 45,5cm
Utrop: 6 200 kr
Halskedja Singapore 18K 1,4g 41,5/44,5
Utrop: 425 kr
Hänge 18K 0,3g, med sten
Utrop: 125 kr
Ring 9K 1,5g, graverad/skev
Utrop: 225 kr
Hänge 18K 1,3g, Coca Cola-flaska
Utrop: 550 kr
Armband Bismarck S925 26,6g, defekt länk, säkerhetskedja saknas
Utrop: 100 kr
Klockboett silverplätterad
Utrop: 50 kr
Parti silver S925 33,7g, graverat/defekt
Ring S925 5,5g Ø18, sliten förgyllning, med sten
Ring 14K vitguld 3,0g Ø18½, med stenar
Utrop: 700 kr
Collier 14K vitguld 4,8g 43,5cm, med sten
Ring 14K 3,5g, skev, trefärgad
Utrop: 750 kr
Tisdag 1 mar 2016