761 - 780 av 1 593
1...383940...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2016

Klubbad för

Ansiktssolarium Magic 838

100 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake 7-armad Nordic light vit använd

450 kr

Utrop: 75 kr

Ljushållare Skultuna Lara Bohinc H14cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Kanna Höganäs 1/2 L

150 kr

Utrop: 75 kr

Muggar 6st Höganäs H5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Nattljusstake Höganäs Ø15cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Tekanna Höganäs 1 1/2L på träfat

275 kr

Utrop: 200 kr

Kristalllampa med ljushållare och lamphållare skadad prismor saknas

475 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, mässing, höjd 19cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake, mässing, höjd 7,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, mässing, med prismor, i kartong

125 kr

Utrop: 50 kr

Objektiv, Canon EF 75-300mm 1:4-5,6 III USM, snr:30700108, i originalkartong

750 kr

Utrop: 700 kr

Objektiv Canon EF 85mm 1:1,8, Ultrasonic, snr: 30601529, i originalkartong

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Elbas ESP Ltd B-254 snr IR0429205 repor i lack made in Indonesia i mjukt fodral

Utrop: 2 400 kr

Akustisk gitarr Yamaha CG-100A snr41222590 skadad i karong

325 kr

Utrop: 200 kr

Samekniv, med fodral, signerad PJ . Ej visning

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Samekniv, med fodral, signerad PJ. Ej visning

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Fritid Övrigt

Symaskin, Huskystar model 50 (Husqvarna), behöver invändig rengöring och service, med pedal och tillbehör

200 kr

Utrop: 250 kr

Skrin, metall, Day Home, Birger et Mikkelsen, h: 10cm , b: 19cm, d: 9,5cm, buckla på lock och låsdel

375 kr

Utrop: 75 kr

Burk med lock, metall, Day Home, Birger et Mikkelsen, höjd 16cm

75 kr

Utrop: 75 kr