681 - 700 av 1 593
1...343536...80 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2016

Klubbad för

Halskedja S925 2,2g 44cm Pansar

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja 18K 14,4g 45,5cm doserad Bismarck

Utrop: 4 200 kr

Skulptur Grodan, terrakotta, signerad Per Hasselberg 1850-1894, höjd 29cm, skrapad näsa

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Jultallrik S925 233,5g Ø20cm, Julen 1979

Utrop: 850 kr

Jultallrik S925 203,2g Ø20cm, Julen 1977

Utrop: 750 kr

Jultallrik S925 233,5g Ø20cm, Julen 1978

Utrop: 850 kr

Vas Kosta Boda, design Bertil Vallien, Rainbow, höjd 18,5cm Ø9cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Vas Kosta Boda, design Bertil Vallien, Rainbow, höjd 14cm Ø5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar två st. Orrefors, Corona, höjd 6cm Ø8cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors, design Erika Lagerbielke, höjd 10cm Ø15cm, nagg i övre kanten

75 kr

Utrop: 100 kr

Skål Orrefors, Corona, höjd 9cm Ø11,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors, design Gunnar Cyren, oval form, höjd 10cm Ø23cm, liten nagg i överkant

300 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Maurice Lacroix

Maurice Lacroix, Miros, automat, herrur, stål, 38mm, datum, refnr. M16028-S5062-330, snr. A097982, stålänk, viklås, extra länkbitar med box och ytterkartong

Utrop: 4 800 kr

Knivar S830 tre st. modell Rosenholm, längd 198mm, blad av rostfritt stål, Bruttovikt 204,7g

600 kr

Utrop: 425 kr

Skedar S830 tre st. modell Rosenholm, längd 182mm, 123,2g

500 kr

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar S830 sex st. längd 106mm, 71,2g

175 kr

Utrop: 225 kr

Knivar S830 tre st. modell Rosenholm, längd 206mm, blad i rostfritt stål, Bruttovikt 152,5g

300 kr

Utrop: 300 kr

Gafflar S830 tre st. modell Rosenholm, längd 181mm, 111,3g

500 kr

Utrop: 350 kr

Skedar S830 tre st. modell Rosenholm , längd 186mm, 139,1g

375 kr

Utrop: 425 kr

Gafflar S830 tre st. modell Rosenholm, längd 183mm, 126,5g

350 kr

Utrop: 375 kr