921 - 940 av 1 796
1...464748...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2016

Klubbad för

Mynt Övrigt

Mynt 6st Svenska/Norska 2kr (40% Silver) 88,9g

300 kr

Utrop: 375 kr

Halskedja Ankar Silver 925 ca 45cm 86,7g

Utrop: 550 kr

Damur Sarcar 18K vitguld (liten diamant i urtavlan) med länk vitguld ca 18cm Qvartz 51,9g brutto

9 500 kr

Utrop: 10 600 kr

Parti Guld 18K 11,0g (Ringar 3st med gravyr, Halskedja Cordel/defekt)

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Matskedar 2st Silver 830 Norsk modell ca 18,5cm 61,9g

150 kr

Utrop: 200 kr

Fat med Socker-och gräddskål Nysilver 208,2g (Fat ca 22cm, Sockersål Ø ca 9cm, Gräddkanna Ø ca 10cm inklusive handtag)

Utrop: 100 kr

Matbestick Nysilver Matknivar 2st, Matgafflar 2st, Matskedar 2st 304,3g (Kniv ca 21,5cm, Gaffel ca 18,5cm, Sked ca 18,5cm9

Utrop: 100 kr

Figuriner Goebel 9st Disney Collection Snövit & de sju dvärgarna, prins, Höjd 7-13,5cm.

700 kr

Utrop: 600 kr

Höganäskruka 5L (diverse skador) Höjd: ca 23cm.

50 kr

Utrop: 150 kr

Höganäskruka 3L (diverse skador) Höjd: ca20cm .

75 kr

Utrop: 150 kr

Svamp Kosta Boda Höjd: ca 19cm.

175 kr

Utrop: 125 kr

Vas blå med vit camé Höjd: ca 14cm, (diverse skador) Made in China.

25 kr

Utrop: 50 kr

Lödtråd Multicode Mjuklod 0,7mm 500g på rulle.

100 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Bordtennisrack Stiga Prestige Cr WRB, CR System **.

225 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Badmintonrack Doris Full Carbon Shaft med fodral TRED of Sweden.

350 kr

Utrop: 50 kr

Hallspegel Trä (spånskiva) Höjd: 133cm Bredd: 44cm. (Repig, elkabel avklippt)

25 kr

Utrop: 200 kr

Vas Gustavsberg Argenta Höjd: 17cm Nr. 1612.

1 600 kr

Utrop: 600 kr

Teskedar Nysilver Dansk stämpel ca 11,8cm i etui. 156,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti Silver 925 200,0g (Pokal med gravyr / bucklig Höjd: 13,5cm)

600 kr

Utrop: 750 kr

Fritid Övrigt

Bajonett tidigt 1900-tal ca 70cm.

225 kr

Utrop: 400 kr