721 - 740 av 1 796
1...363738...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2016

Klubbad för

Halskedja 46cm i silver 925 6,3g

Utrop: 150 kr

Armband (mönstrad fyrklöver) 18cm i silver 925 3,1g

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par med stenar i silver 925 1,6

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par creoler L/Ø:6,5cm i silver 925 9,3g

175 kr

Utrop: 225 kr

Hänge krucifix, defekt vid en arm, enligt densitet 20K 7,7g, höjd 50mm

Utrop: 2 300 kr

Parti silver 925 defekt 27,8g

125 kr

Utrop: 100 kr

Ring Ø16 1/2 i silver 925 1,0g

Utrop: 50 kr

Ring med sten Ø18 i silver 925 2,5g

Utrop: 75 kr

Halskedja pansar 18k 30,4g , 48cm

Utrop: 10 200 kr

Herrur Guess stål Ø38,5mm, quartz , dag datum, läderband, bruksslitage.

325 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Gucci

Damur Gucci Signoria Ø25mm, längd 18-18,5cm

Ring 18K 1g Ø18 1/4

Ring med stenar, en sten lossnat medföljer 18K 2,3g ,Ø18

Parti guld defekt 18K 3,5g

Utrop: 900 kr

Klockor Festina

Herrur Festina quartz, 40mm, datum,safirglas, stål, 18cm, bruksskick

225 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Tag Heuer, Aquaracer, ref nr CAN1010, serie nr EEY6379, kronograf, quartz, svart urtavla och svart glasring, Ø45mm, safirglas, 300M/1000ft, i stål, länk 18cm i stål med viklås, (små repor på länk och glasring)

6 000 kr

Utrop: 7 200 kr

Halskedja Venezia defekt 18K 1,9g 42cm

Utrop: 500 kr

Armband Kejsarlänk (könig), roséguld 18K 105,7g, längd 21cm

Halskedja Kejsarlänk (könig) roséguld 18K 313,5g, längd 65cm

Herrur, Rolex Oyster Perpetual Daytona Cosmograph Everose, roseguld 18K, safirglas, Ø40mm, automat, kronograf, prick på glas, modell nr 116515LN serie nr 570987M7, viklås 18K roseguld, läderband 15,5-17cm justbar, cert 2013, (+längre läderband original)