41 - 60 av 1 796
1234...90 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 februari 2016

Klubbad för

Fiskknivar 6st S830 399,3g 215mm, modell Prins Albert, repiga

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Skedar 4st S830 108,8g 140mm, repiga

275 kr

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar 5st S830 61,8g 113mm, modell Vasa, repiga

200 kr

Utrop: 200 kr

Plockgaffel 1st S830 12,0g 128mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Matskedar 2st S830 85,7g 1800-tal, graverade och buckliga

225 kr

Utrop: 275 kr

Skedar 6st S830 75,9g, graverade/udda

200 kr

Utrop: 250 kr

Kniv 1st S830 brv. 56,5g, bladet stål, skaftet fyllt, repig

225 kr

Utrop: 75 kr

Smörknivar 2st S830 brv 75,2g 171mm, skaften fyllda, bladen stål, modell Prins Albert, repiga

300 kr

Utrop: 100 kr

Efterrättsknivar 7st S830 brv. 271,4g, bladen stål, skaften fyllda, modell Prins Albert, repiga

950 kr

Utrop: 350 kr

Matknivar 6st S830 brv. 654,9g 251mm, bladen stål, skaften fyllda, modell Prins Albert, repiga

1 400 kr

Utrop: 375 kr

Bordsknivar 6st S830 brv. 346,2g 220mm, modell Prins Albert, bladen stål, skaften fyllda, repiga

900 kr

Utrop: 300 kr

Hänge/brosch 18K brv.19,2g, med camé

Utrop: 3 400 kr

Tång S830 37,0g ca13cm, skev, sliten förgyllning

100 kr

Utrop: 125 kr

Kaffeskedar 11st S830 167,2g 113mm, sliten förgyllning

425 kr

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 9st S813 119,2g 115mm

300 kr

Utrop: 375 kr

Bälte 18K 587,2g 81,5cm, med röda stenar

130 000 kr

Utrop: 155 000 kr

Bälte, 18K/21K 757,2g 82cm, med färgade stenar och diamanter 8xca0,16ct (äldre slipning och några repiga) , 19xca0,03ct

Utrop: 210 000 kr

Armband 18/21K 82,9g 19,3cm

Utrop: 23 000 kr

Armband 18/21K 99,2g 20cm

Utrop: 28 000 kr

Halskedja Venezia 18K 7,1g 47cm

Utrop: 2 500 kr