Armring S830 33,3g med sten öppen
Utrop: 300 kr
Hänge S830 8,8g med pärla
Utrop: 200 kr
Halscollier S835 12,5g 39cm
Utrop: 150 kr
Halskedja S835 1,4g Pansar sliten förgyllning 44cm
Utrop: 50 kr
Manschettknappar ett par silver 16g "B"
Utrop: 75 kr
Halscollier S925 17,2g stelt med hänge med sten
Utrop: 250 kr
Armband S925 8,4g Ankar med fyra berlocker 16,5cm
Utrop: 125 kr
Halscollier kontrollstämplat silver 42,2g doserad 44,5cm
Utrop: 400 kr
Halskedja S925 3,3g Venezia 38,5cm
Örhänge kontrollstämplat silver 1,1g
Minnesplakett S925 29g Skara 1000år i ask
Utrop: 100 kr
Parti guld 18K 18,2g skadat
Utrop: 4 600 kr
Hänge 21K 4,5g
Utrop: 1 400 kr
Ring 18K 3,3g Trinitymodell trefärgad Ø14½
Utrop: 1 200 kr
Brosch 18K 3g med pärla
Utrop: 1 100 kr
Halskedja 18K 2g Ankar 42,5cm
Utrop: 500 kr
Ring 18K 3,6g vitguld med diamant ca0,12ct skev graverad
Utrop: 1 000 kr
Ring 18K 1,8g vitguld med diamant ca0,13ct Ø17½
Utrop: 900 kr
Klackring 18K 6g med diamanter 7xca0,005ct Ø15½
Utrop: 2 300 kr
Birka Damur 14K manuell med doubleband
Utrop: 375 kr
Måndag 22 feb 2016