Ring 18K 1,2g Ø19 med stenar
Utrop: 450 kr
Ring 18K vitguld 1,1g Ø15¾
Utrop: 425 kr
Hänge "H" S925 0,7g
Utrop: 50 kr
Hänge S925 1,2g med stenar
Örhängen S925 brv 0,9g stoppers i oädel metall
Örhängen S925 1,6g skeva
Armband S925 2,9g 18cm med syntetiska pärlor
Hänge S925 3,4g
Utrop: 100 kr
Halskedja Ärtlänk S925 2,3g 44cm
Halskedja S925 4,6g bucklig
Halskedja Pansar S830 159,7g förgyllt silver
Utrop: 500 kr
Ring S925 6,0g Ø17½ med sten
Utrop: 150 kr
KALEVALA, hänge/kedja, brons, längd kedja ca 82cm, vikt 64,2g
Utrop: 250 kr
Ring Pansar S925 7,3g Ø21
Utrop: 200 kr
Ring S925 7,6g Ø19 små repor
Armband Pansar S925 19,4g 21,5cm
Utrop: 275 kr
Halskedja Pansar S925 23,7g 49cm
Utrop: 350 kr
Halskedja Pansar S925 48,0g 48cm
Parti guld 23K 20,3g gravyr
Utrop: 6 800 kr
Parti guld 18K 61,0g trasigt
Utrop: 16 000 kr
Tisdag 16 feb 2016