101 - 120 av 1 202
1...567...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2016

Klubbad för

Ring 18K 1,2g Ø19 med stenar

550 kr

Utrop: 450 kr

Ring 18K vitguld 1,1g Ø15¾

Utrop: 425 kr

Hänge "H" S925 0,7g

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,2g med stenar

125 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S925 brv 0,9g stoppers i oädel metall

100 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen S925 1,6g skeva

Utrop: 50 kr

Armband S925 2,9g 18cm med syntetiska pärlor

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 3,4g

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Ärtlänk S925 2,3g 44cm

Utrop: 50 kr

Halskedja S925 4,6g bucklig

Utrop: 50 kr

Halskedja Pansar S830 159,7g förgyllt silver

800 kr

Utrop: 500 kr

Ring S925 6,0g Ø17½ med sten

175 kr

Utrop: 150 kr

KALEVALA, hänge/kedja, brons, längd kedja ca 82cm, vikt 64,2g

300 kr

Utrop: 250 kr

Ring Pansar S925 7,3g Ø21

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring S925 7,6g Ø19 små repor

Utrop: 200 kr

Armband Pansar S925 19,4g 21,5cm

250 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja Pansar S925 23,7g 49cm

Utrop: 350 kr

Halskedja Pansar S925 48,0g 48cm

375 kr

Utrop: 450 kr

Parti guld 23K 20,3g gravyr

Utrop: 6 800 kr

Parti guld 18K 61,0g trasigt

Utrop: 16 000 kr