Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2016
Klubbad för
Elgitarr Tokai, serienr: 084146, sträng och svajarm saknas, brukssliten, nagg i lack på hals och kropp, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Martinez, modell: MF-38-TSB, stötskador på kropp och hals, i tygfodral