681 - 700 av 1 202
1...343536...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2016

Klubbad för

Armring stel öppningsbar S925 9,6g Ø7cm Pandora

350 kr

Utrop: 200 kr

Armband S925 41,8g 20cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring S925 12,4g Ø17½ med stenar

Utrop: 300 kr

Ring S925 10g med sten, sliten

75 kr

Utrop: 50 kr

Rutina damur 18K i boett, stållänk med säkerhetskedja, missfärgad urtavla, defekt går ej, 16-16,5cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Certina herrur 18K i boett, quartz, datum, safirglas, läderband, graverad bakboett, nagg i bakboett, i etui med ytterkartong

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Longines herrur, La Grande Classique de Longines, L4 766 2, 35948753, quartz, stål, läderband, batteribyte krävs, små repor

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Tommy Hilfiger herrur, quartz, stål, dag och datum, läderband, TH.191.1.34.1317, i etui, batteribyte krävs, slitet band vid boett

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Hänge Kors 18K 2g

650 kr

Utrop: 800 kr

Hänge Racerbil 18K 0,5g

Utrop: 200 kr

Lös diamant 1xca0,21ct i etui

650 kr

Utrop: 600 kr

Tag Heuer Link herrur, automatisk, datum, kronograf, stål, viklås, repor

6 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Longines herrur 18K i boett, manuell, stållänk, graverad bakboett, sprickor i glas, sliten, buckla i bakboett

4 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Certina damur, serienr: 322.7156.42, refnr: SKR-HA-11697, quartz, stål, repig och sliten, viklås, batteribyte krävs

350 kr

Utrop: 425 kr

Invicta herrur, renr: 8926OB, automat, stål, datum, repor i glas och glasring, sliten och repig länk, viklås

800 kr

Utrop: 600 kr

Omega Seamaster 30 herrur, automat, stål, läderband, stavindex, repigt glas och boett

3 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Ljusstakar 1 par, glas, höjd: 19cm, bit av näbb saknas, slitna

Utrop: 250 kr

Karaff, glas, signerad Kosta 2031, höjd: 22cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Royal Copenhagen, Björn nr: 21434, ca 8cm

250 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Royal Copenhagen, Björn nr: 21435, höjd: 8,5cm

250 kr

Utrop: 150 kr