Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2016
Rutina damur 18K i boett, stållänk med säkerhetskedja, missfärgad urtavla, defekt går ej, 16-16,5cm
Certina herrur 18K i boett, quartz, datum, safirglas, läderband, graverad bakboett, nagg i bakboett, i etui med ytterkartong
Longines herrur, La Grande Classique de Longines, L4 766 2, 35948753, quartz, stål, läderband, batteribyte krävs, små repor
Tommy Hilfiger herrur, quartz, stål, dag och datum, läderband, TH.191.1.34.1317, i etui, batteribyte krävs, slitet band vid boett
Longines herrur 18K i boett, manuell, stållänk, graverad bakboett, sprickor i glas, sliten, buckla i bakboett
Certina damur, serienr: 322.7156.42, refnr: SKR-HA-11697, quartz, stål, repig och sliten, viklås, batteribyte krävs
Invicta herrur, renr: 8926OB, automat, stål, datum, repor i glas och glasring, sliten och repig länk, viklås