Armband 14K 14,3g, defekt
Utrop: 2 800 kr
Armband 18K 25,6g med stenar, skevt
Utrop: 6 500 kr
Armband 14K 35,7g, skador och defekt lås
Utrop: 6 900 kr
Armring 21K 16,4g öppnigsbar med stenar, små bucklor
Utrop: 4 800 kr
Klackring 21K 4,7g, skev
Utrop: 1 400 kr
Halskedja 14K 19,4g, skev
Utrop: 3 800 kr
Ring vitguld 18K 6,2g Ø15½ med diamanter 1xca0,16ct, 8xca0,05ct och 4xca0,02ct, skev
Utrop: 3 000 kr
Parti guld 18K 7,3g med sten, defekt och skevt
Utrop: 1 800 kr
Ring 18K 3,8g med sten, skev
Utrop: 1 000 kr
Parti guld 18K 2,4g, defekt
Utrop: 600 kr
Armband 14K 9,8g, skevt
Utrop: 2 000 kr
Parti guld 18K 11,6g, skevt och graverat
Utrop: 2 900 kr
Halssmycke 14K 19,8g, skadat
Utrop: 3 900 kr
Parti guld 18K 1,3g, skevt
Utrop: 350 kr
Parti guld 18K 5,2g med stenar och små diamanter, skevt
Halskedja 21K 3,7g 41,5cm
Utrop: 1 200 kr
Parti guld 21K 3,8g, skevt
Utrop: 1 100 kr
Parti guld 14K 6,4g, skevt
Parti guld 9K 4,9g, defekt och skevt
Örhängen 1 par 18K 0,7g
Utrop: 275 kr
Tisdag 16 feb 2016