Halskedja Bismarck 14K 7,6g 48cm
Utrop: 1 500 kr
Hänge 14K 7,4g, missfärgat
Armband Pansar 18K 45,7g 20cm
Utrop: 11 600 kr
Armband Bismarck 18K 38,2g 20,5cm
Utrop: 9 600 kr
Armband Pansar med platta 18K 20g, med 8 berlocker
Utrop: 5 100 kr
Ring 18K 4,0g, graverad
Utrop: 1 100 kr
1 Ring 14K 2,3g, med stenar, skev, defekt
Utrop: 450 kr
Parti guld 18K 13,2g, med stenar, skevt, saknar sten, nagg, defekt
Utrop: 3 300 kr
Klackring 18K 8,5g, med stenar, defekt, repor,
Utrop: 2 200 kr
Halskedja Pansar 18K 8,8g 50,5cm
Hänge medaljong 18K 8,5g
Utrop: 2 600 kr
Armband Bismarck 18K 4,1g 18,5cm, med berlocker
Hänge 18K 0,6g, med sten
Utrop: 200 kr
Parti guld 18K 3,7g, med stenar, skevt
Utrop: 900 kr
Armring 18K 42,7g Ø6,5cm, med stenar
Utrop: 11 400 kr
Armring 18K 44,2g Ø6,5cm, med stenar
Utrop: 11 800 kr
Collier 18K tvåfärgat 50,4g, med stenar, liten repa
Utrop: 12 600 kr
Armband 18K 24,0g 19cm, små nagg, med stenar
Utrop: 6 000 kr
Halskedja Figaro 18K tvåfärgat 25,0g 62,5cm
Utrop: 6 600 kr
Örhängen 1 par 21K 4,2g, med stenar, 1 stopper sitter något löst
Utrop: 1 200 kr
Tisdag 16 feb 2016