Halskedja 18K 3,7g Pansar 50cm
Utrop: 900 kr
Hänge 18K 1,5g Häst
Utrop: 550 kr
Halscollier 21K 16,7g 41cm
Armband 21K 10,5g 19cm
Ring 21K 2g reglerbar
Örhängen ett par 21K 5,3g
Armband 18K 15g Bismarck 19,5cm
Utrop: 3 900 kr
Medalj 18/23K brv16,5g graverad med hängdel
Utrop: 4 200 kr
Halskedja S925 30,9g Pansar 51cm
Utrop: 300 kr
Armband S925 13,2g Pansar 22cm
Utrop: 200 kr
Halskedja S925 8,8g Pansar 46cm
Utrop: 125 kr
Hänge S925 2,4g
Utrop: 75 kr
Halskedja S925 3,2g Pansar 47cm
Utrop: 50 kr
Hänge ostämplat silver 1g
Örhängen ett par S925 3,2g med pärlor
Örhängen ett par S925 2,7g förgyllda
Örhängen ett par S925 2,3g
Halskedja S925 2,6g Venezia 38cm
Ring S925 4,1g Ø18½
Utrop: 100 kr
Ring S925 4,3g Ø20¾
Tisdag 2 feb 2016