741 - 760 av 918
1...373839...46 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 februari 2016

Klubbad för

Halskedja 18K 3,7g Pansar 50cm

750 kr

Utrop: 900 kr

Hänge 18K 1,5g Häst

450 kr

Utrop: 550 kr

Halscollier 21K 16,7g 41cm

Armband 21K 10,5g 19cm

Ring 21K 2g reglerbar

Örhängen ett par 21K 5,3g

Armband 18K 15g Bismarck 19,5cm

Utrop: 3 900 kr

Medalj 18/23K brv16,5g graverad med hängdel

Utrop: 4 200 kr

Halskedja S925 30,9g Pansar 51cm

425 kr

Utrop: 300 kr

Armband S925 13,2g Pansar 22cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja S925 8,8g Pansar 46cm

Utrop: 125 kr

Hänge S925 2,4g

Utrop: 75 kr

Halskedja S925 3,2g Pansar 47cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge ostämplat silver 1g

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 3,2g med pärlor

125 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 2,7g förgyllda

100 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 2,3g

100 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja S925 2,6g Venezia 38cm

Utrop: 50 kr

Ring S925 4,1g Ø18½

Utrop: 100 kr

Ring S925 4,3g Ø20¾

Utrop: 100 kr