Avslutad | Pant – Tisdag 26 januari 2016
Klubbad för
Musikinstrument Träblås
Klarinett Crampon Buffet, Made in France, Snr: F65356, bruksslitage, i fodral
Musikinstrument Träblås
Klarinett Le Blanc Dynamic H, Snr: 15701, bruksslitage, spricka i klockstycke,i fodral
Herrur, Certina,boett 14K, automatisk, repor på plastglas, med läderrem, smånagg på bakboett