1061 - 1080 av 1 397
1...535455...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 januari 2016

Klubbad för

Ring 18K Ø18½, 2,7g ,med stenar, något skev

Utrop: 700 kr

Ring 18K Ø17, 2,5g, med sten, något skev

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett SML Lemaire, Made in France, Snr: 33823, bruksslitage, i fodral

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett Crampon Buffet, Made in France, Snr: F65356, bruksslitage, i fodral

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett Le Blanc Dynamic H, Snr: 15701, bruksslitage, spricka i klockstycke,i fodral

Utrop: 4 600 kr

Armband Pandora i silver 925, 18,5cm, 28,6g, med 6 berlocker varav 4 Pandora

650 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja Pansar i silver 925 61cm 166,4g, något sliten

500 kr

Utrop: 600 kr

Parti silver i 925 14,6g, defekt, innehåller emalj

75 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Pansar i silver 925 45cm 20,8g

75 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Bismarck i silver 925 58cm 25,6g

125 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Pansar i silver 925 50,5cm, 46,8g

225 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja Pansar i silver 924 50cm 16,9g

50 kr

Utrop: 75 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Shakespeare Fishing, i tygfodral

275 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Fiskespö. Sportex,carbon fibre, i tygfodral

275 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Berkeley Series One ,SES-90 ML, i tygfodral

275 kr

Utrop: 500 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia, Sorön SX40

500 kr

Utrop: 375 kr

Herrur, Certina,boett 14K, automatisk, repor på plastglas, med läderrem, smånagg på bakboett

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

Skål, Kosta Boda, Ø17cm, Höjd 7cm, mindre nagg vid botten

75 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Kosta Boda, "Atoll", Anna Ehrner, höjd 20cm

225 kr

Utrop: 300 kr

Skål Orrefors Ø14cm H 9cm

100 kr

Utrop: 75 kr