841 - 860 av 1 397
1...424344...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 januari 2016

Klubbad för

Klockor Bordsur

Bordsur brännförgyllt med pendel och "slagklocka" (ej nyckel) Höjd: ca 57cm

Utrop: 8 500 kr

Serveringsbricka Skandia Guldplätterad 24K Längd: 43cm bredd: 24cm höjd: 2cm (några repor)

100 kr

Utrop: 200 kr

Vinprovarglas 4st Orrefors Höjd: ca 16cm

375 kr

Utrop: 400 kr

Avecglas 6st Kosta Boda Diamant Höjd: ca 8cm

200 kr

Utrop: 400 kr

Brosch 18K med blå sten 4,0g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par 14K med sten 2,9g

475 kr

Utrop: 550 kr

Herrur Omega Seamaster Guld på stål manuell (repig urtavla). Doubleflexlänk.

2 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Matta Nain 56x83cm mörkblå botten blommotiv. Visas ej.

1 400 kr

Utrop: 1 300 kr

Matta Nain 52x72cm mörkblå botten något defekt. Visas ej.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Mattor ett par Kirman 64x79cm Mörkblå botten med motiv av kvinna. Samt fåglar, blad och blommönster. Visas ej.

2 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Mattor ett par Keshan 81x59cm Röd botten med motiv av sittande kvinna. Samt blad- och blommönster. Visas ej.

7 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Matta Silkeghom 284x198cm. Grön-brun-beige. Smuts och fläckar. Visas ej.

Bönematta Bidjar 57x53cm . Visas ej.

750 kr

Utrop: 500 kr

Benematta Kashgai 56x56cm. Visas ej.

400 kr

Utrop: 500 kr

Figurin Skarv (okänd tillverkare) Höjd: 28cm.

400 kr

Utrop: 500 kr

Figurin Goebel Tupp (porslin) Höjd: 35cm

2 600 kr

Utrop: 750 kr

Objektiv Nikon AF-S Nikkor DX 55-2001:4-5,6,Snr: 2653503 i påse.

Utrop: 750 kr

Ljusmätare Konica Minolta VF Sn: 1043381 i etu.

850 kr

Utrop: 500 kr

Kamera Canon EOS 350D EF-S 18-55mm Snr: 1830703307med objektiv Canon EFS18-55mm 1:3,5,6 Snr:16405.

Utrop: 1 800 kr

Objektiv SMC Pentax-DA 18-55mm 1:3,5,6 AI.

275 kr

Utrop: 250 kr