Ring S925 2,6g Ø17½
Utrop: 75 kr
Brosch S830 2,5g med came skadad
Utrop: 50 kr
Hänge ostämplat silver 7,3g förgylld med sten
Armring S830 24,6g öppningsbar
Utrop: 250 kr
Brosch 18K 5,7g med stenar och pärla metallnål
Utrop: 1 700 kr
Hänge 18K 3,6g
Utrop: 1 400 kr
Hänge/brosch 18K 6,9g med pärlor
Utrop: 2 100 kr
Ring 18K 5,4g med sten Ø19
Utrop: 1 600 kr
Hänge 18K 0,4g Sko skadad ögla
Utrop: 100 kr
Hänge 18K 1,3g med stenar
Utrop: 375 kr
Örhängen ett par 18K 1,7g en stopper 14K
Utrop: 600 kr
Armband 18K 3,5g med stenar 19,5cm
Utrop: 850 kr
Hänge 18K 0,9g
Utrop: 350 kr
Parti guld 18K 10,1g skadat/graverat
Utrop: 2 500 kr
Örhängen ett par 18K 2,3g med stenar
Utrop: 700 kr
Halscollier S925 22,6g 42cm
Hänge S925 3,4g
Hänge S925 2,4g förgyllt
Hänge S925 1,8g Ankare
Örhängen ett par S925 2,9g med stenar
Måndag 25 jan 2016