621 - 640 av 796
1...313233...40 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 januari 2016

Klubbad för

Olja på pannå, oläslig signatur, 40x32cm, i ram

Utrop: 250 kr

Kikare, Orticron mono 8x30, i fodral

400 kr

Utrop: 250 kr

Digitalkamera Nikon Coolpix, S4300, snr.40002649, med minneskort 4GB, laddare och mobilfodral

350 kr

Utrop: 425 kr

Kock/grönsakskniv Nagomi Santoku 18cm med trähandtag i ask

850 kr

Utrop: 500 kr

Kockkniv Nakiri 19cm med trähandtag i ask

850 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Bordsur

Bordsur, Georg Jensen, höjd med fot 10cm

400 kr

Utrop: 300 kr

Reproduktioner 2st, tryck av litografier av Lasse Åberg, 12x17cm, i ramar

150 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstake, Iittala, Marimekko, höjd 6cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Såsskål, såskanna, Victoria porslin, Tjeckoslovakien

Utrop: 50 kr

Dunväst, Murphy & Nye, stl.S

350 kr

Utrop: 425 kr

Manschettknappar ett par 18K 14g med diamanter 2xca0,10ct

4 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Smycken Slipshållare

Slipshållare 18K 12g med diamant ca0,10ct

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K 3,1g vitguld graverad

600 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver kontrollstämplat 328,1g graverat skadat

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Fickplunta nysilver

250 kr

Utrop: 50 kr

Fickplunta kontrollstämplat silver 120,4g bucklig

700 kr

Utrop: 425 kr

Matsked kontrollstämplat silver 61,4g 227mm

Utrop: 225 kr

Armring S925 20,5g med stenar öppen

350 kr

Utrop: 300 kr

Dosa kontrollstämplat silver 54,9g graverad bucklig

275 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstakar ett par, S830, 113,1g, skador, saknar fyllning

325 kr

Utrop: 300 kr