681 - 700 av 978
1...343536...49 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 30 november 2015

Klubbad för

Sockerskål med lock, Bing & Gröndal, höjd 9,5cm Ø12cm

Utrop: 100 kr

Julgransprydnad, glas, design Erika Lagerbielke, modell Millennium Bells, i originalask

50 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Orrefors, 11cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Prydnadsföremål höjd ca 8cm bredd ca 5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Prydnadsföremål, Pukeberg, design Uno Westerberg

50 kr

Utrop: 50 kr

Prydnadsföremål, Pukeberg, höjd 15cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Skålar 2st, Rörstrand, 7,5cmx9cm

250 kr

Utrop: 50 kr

Fat, Rörstrand Ø22,5cm

275 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar 1 par S830 brv. 591,5g, fyllda, (1 med graverad platta i botten)

800 kr

Utrop: 750 kr

Bricka nysilver , graverad

50 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekoppar 7st med 5 kaffefat (varav 1 matchar ej någon kopp) sliten dekor, Royal Albert

100 kr

Utrop: 50 kr

Djupa tallrikar 7st, Gefle, modell Vinranka, Ø24,5cm, krackelerad glasyr och nagg

75 kr

Utrop: 50 kr

Tallrikar 5st, Gefle, modell Vinranka, Ø25cm, krackelerad glasyr och nagg

125 kr

Utrop: 50 kr

Djupa tallrikar 4st, Gefle, modell Vinranka, Ø21,5cm, krackelerad glasyr och nagg

100 kr

Utrop: 50 kr

Assietter 11st, Gefle, modell Vinranka, 1st Ø21,5cm 10st Ø20,5cm, krackelerad glasyr och nagg

150 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

Högtalare Harman /Kardon, modell Go+Play 2, snr: GG0029-0051989, med strömkabel och fjärrkontroll

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Vas, Gustafsberg, modell Tistel, höjd 13cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Beswick England, fåglar på gren, höjd 13cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Smörskål, Orrefors, design Lars Hellsten, modell Eden

50 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake 1st, Orrefors, höjd 4,5cm Ø7,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr