Avslutad | Pant – Måndag 30 november 2015
Klubbad för
Kaffekoppar 7st med 5 kaffefat (varav 1 matchar ej någon kopp) sliten dekor, Royal Albert
Assietter 11st, Gefle, modell Vinranka, 1st Ø21,5cm 10st Ø20,5cm, krackelerad glasyr och nagg
Elektronik Musik
Högtalare Harman /Kardon, modell Go+Play 2, snr: GG0029-0051989, med strömkabel och fjärrkontroll