Avslutad | Pant – Måndag 30 november 2015
Bordsgafflar 6st Bordsknivar 6st, S830 brv. 696,5g ( gafflar 185mm, knivar 207mm bladen i rostfritt stål, skaften fyllda)
Akustisk gitarr Alhambra, modell 3C, nr:001821, repor, sprickor och färgdefekter, i skadat fodral
Kaffekoppar 12st (1 skadad), Kaffefat 12st, Assietter 12st, Sockerskål med lock, Gräddkanna, Rosenthal
Grafiskt blad, signerat Guillaume Cornelis-97 (1922-2010), HC15/15, motivmått 26cmx19cm, glas & ram
Oljemålning på duk, signerad K.Gabris, vinterlandskap, motivmått 48,5x59,5cm, förgylld träram skadad
Läsplatta Samsung Galaxy Tab 4, 16GB, modell SM-T530, snr:R2F80MF4PF, med laddare, i originalkartong
GPS, Garmin, modell Nüvi 2545 LM, snr: 2WD027773, med fäste och billaddare, i midjeväska