221 - 240 av 978
1...111213...49 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 30 november 2015

Klubbad för

Halskedja S835 3g Pansar 43cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja S830 3,4g 42cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja S830 2,1g Pansar 37,5cm lagad

Utrop: 50 kr

Halskedja S925 1,2g 40,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Manschettknappar ett par silver 10,4g

225 kr

Utrop: 50 kr

Ring silver 3,4g med sten Ø16¾

125 kr

Utrop: 75 kr

Ring silver 3,4g med sten Ø16¼

125 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver 21,1g skadat/graverat udda örhängen

75 kr

Utrop: 75 kr

Nål S925 3,6g förgylld graverad

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 24,3g skadat missfärgat

Utrop: 100 kr

Fritid Övrigt

Softairgun Ashbury ASW338LM-A2 mod1 nr12G00032 med tillbehör i väska

1 000 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Squier by Fender stratocaster lackskador knapp saknas snrCY00085197 crafted in China i skadat fodral

800 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr Squier by Fender stratocaster snr060848481 en sträng av rostskador crafted in Indonesia

1 200 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr Almeria Husets gitarr i mjukt fodral

425 kr

Utrop: 500 kr

Oljemålning på duk signN.E.Engquist inramad 32x41cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning på duk signGustav Berlin inramad 36x44cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning på duk signBror Jönsson inramad 37x45cm

Utrop: 250 kr

Oljemålning på duk sign.C Veilsö inramad 32x47cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Oljemålning på duk sign W Jensen inramad 33,5x49,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Bronsfigur Fisk grage 1969

400 kr

Utrop: 50 kr