641 - 660 av 981
1...323334...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2015

Klubbad för

Figurin Bing & Gröndahl, pojke och flicka, höjd ca 12cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Apple Iphone 5 16GB Black, modell A1429, MD297KS/A, operatörslåst till Telenor, SIM-kort Telenor medföljer lösenord: 9670, låst till iCloud-konto, kantstött, nagg, repor, med laddare i originalkartong, serienr: C7GLK1ZJDTWD, IMEI-nr: 013730000506078

750 kr

Utrop: 50 kr

Apple iPhone 5s 16GB Space Grey modell A1457, ME432KS/A, låst till Tele2, SIM-kort till Tele2 medföljer, iCloud-låst, laddare fungerar ej, i originalkartong, serienr: F18LV3G9FFG8, IMEI-nr: 358827053573097

1 400 kr

Utrop: 50 kr

Handväska Michael Kors, kvitto och dustbag medföljer

1 600 kr

Utrop: 500 kr

Halvakustisk gitarr Ibanez Art Core, Made in China, modell AF55-ABF-12-01, stall med tejpbitar, skruvar saknas på plektrumskydd

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Akustisk gitarr med mikrofon Yamaha FGX720SC, Made in Taiwan

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen Bismarck 18K 1,2g

Utrop: 425 kr

Örhängen Bismarck 18K 3,4g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen Bismarck 18K 3g

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring med stenar 18K något skev 4,1g Ø17 1/2

Utrop: 1 100 kr

Parti guld udda skev 18K 6,1g

Utrop: 1 500 kr

Ring med stenar 14K 4,5g Ø16 1/2

850 kr

Utrop: 850 kr

Örhängen något skev 14K 2,8g

Utrop: 550 kr

Hänge,14K 0,7g

Utrop: 125 kr

Ring med stenar 18K 4g Ø17 1/2

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K 3,3g graverad Ø16 1/2

Utrop: 850 kr

Ring graverad med diamanter 5xca0,005-0,02 18K 2,8g Ø18 1/2

Utrop: 850 kr

Ring med diamanter 15xca0,01ct 18K 3g Ø19

Utrop: 1 100 kr

Ring med diamanter 10xca0,01ct en skadad 18K 3g Ø16 1/2

Utrop: 1 000 kr

Ring något skev 18K 1,8g Ø18

Utrop: 500 kr