Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2015
Klubbad för
Apple Iphone 5 16GB Black, modell A1429, MD297KS/A, operatörslåst till Telenor, SIM-kort Telenor medföljer lösenord: 9670, låst till iCloud-konto, kantstött, nagg, repor, med laddare i originalkartong, serienr: C7GLK1ZJDTWD, IMEI-nr: 013730000506078
Apple iPhone 5s 16GB Space Grey modell A1457, ME432KS/A, låst till Tele2, SIM-kort till Tele2 medföljer, iCloud-låst, laddare fungerar ej, i originalkartong, serienr: F18LV3G9FFG8, IMEI-nr: 358827053573097
Halvakustisk gitarr Ibanez Art Core, Made in China, modell AF55-ABF-12-01, stall med tejpbitar, skruvar saknas på plektrumskydd