Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2015
Herrur Omega De Ville, manuell, stål/double, repor, små skador, med slitet läderarmband
Herrur Michael Kors, MK-3178, serienr 251411, quartz, stål, viklås, plastskydd kvar, i box med manual
Klockor Bvlgari
Herrur Bvlgari Diagono Regatta 18K vitguld automat, refnr: CHW40GAM, serienr: L144, kronograf, gummilänk Bvlgari samt läderarmband med viklås i 18K Bvlgari, i box med certifikat och äkthetsintyg från Bergströms Ur 2015, boett med repor och märken
Herrur Certina 18K, quartz, refr: 158.9289.68 datum, läderarmband, graverad baksida, i box
Herrur Seiko Sportsmatic, stål, automat, datum, plastglas, läderband ej original, urtavla skadad
Herrur Mirexal Superautomatic 25 Jewels Incabloc, stål, automat, dag och datum, läderarmband ej original
Klockor Gant
Herrur Gant by Michael Bastian, stål, quartz, datum, läderarmband, går ej, limited edition nr: 0891/1949
Herrur Certina 14K, quartz, datum, saknar länk, går ej, graverad bakboett, repigt plastglas, defekt krona
Herrur Omega Seamaster Professional Chronometer, stål, automat, refnr:22545000 datum, stållänk med viklås, box och cert 2004, extra länkbitar, box ytterkartong
Damur Tissot PRC 100, stål, quartz (går ej), datum, kronograf, med manualer i box med ytterkartong, repor på länk och boett
Herrur Omega 18K, quartz (går ej), datum, läderband, graverad bakboett, litet nagg på läderband, i sliten box
Klockor Eterna
Herrur Eterna 14K, Eterna-Matic, automat, läderband ej original, graverad bakboett, små repor på plastglas och boett
Apple Ipad Air Wi-Fi 32GB Space Grey, modell A1474, MD786KS/A, serienr: DMPLHQBZFK11, med fodral, med laddare, små repor på baksida
Digitalkamera Nikon Coolpix S9100, modell N16184, med manualer och CD, med kablar och laddare, i box