601 - 620 av 981
1...303132...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2015

Klubbad för

Parti guld 14K 7,3g, med sten, skevt, lös sten

Utrop: 1 400 kr

Ring 23K 4,6g, skev, graverad

Utrop: 1 500 kr

Herrur Omega De Ville, manuell, stål/double, repor, små skador, med slitet läderarmband

1 500 kr

Utrop: 600 kr

Herrur Michael Kors, MK-3178, serienr 251411, quartz, stål, viklås, plastskydd kvar, i box med manual

950 kr

Utrop: 750 kr

Klockor Bvlgari

Herrur Bvlgari Diagono Regatta 18K vitguld automat, refnr: CHW40GAM, serienr: L144, kronograf, gummilänk Bvlgari samt läderarmband med viklås i 18K Bvlgari, i box med certifikat och äkthetsintyg från Bergströms Ur 2015, boett med repor och märken

47 000 kr

Utrop: 57 000 kr

Herrur Certina 18K, quartz, refr: 158.9289.68 datum, läderarmband, graverad baksida, i box

3 000 kr

Utrop: 2 100 kr

Herrur Seiko Sportsmatic, stål, automat, datum, plastglas, läderband ej original, urtavla skadad

Utrop: 250 kr

Herrur Mirexal Superautomatic 25 Jewels Incabloc, stål, automat, dag och datum, läderarmband ej original

500 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Gant

Herrur Gant by Michael Bastian, stål, quartz, datum, läderarmband, går ej, limited edition nr: 0891/1949

550 kr

Utrop: 250 kr

Herrur Certina 14K, quartz, datum, saknar länk, går ej, graverad bakboett, repigt plastglas, defekt krona

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur Omega Seamaster Professional Chronometer, stål, automat, refnr:22545000 datum, stållänk med viklås, box och cert 2004, extra länkbitar, box ytterkartong

16 800 kr

Utrop: 10 200 kr

Damur Tissot PRC 100, stål, quartz (går ej), datum, kronograf, med manualer i box med ytterkartong, repor på länk och boett

700 kr

Utrop: 850 kr

Herrur Omega 18K, quartz (går ej), datum, läderband, graverad bakboett, litet nagg på läderband, i sliten box

4 600 kr

Utrop: 2 700 kr

Klockor Eterna

Herrur Eterna 14K, Eterna-Matic, automat, läderband ej original, graverad bakboett, små repor på plastglas och boett

2 800 kr

Utrop: 2 400 kr

Fickur WM Barthman New York 14K, manuell, defekt, bucklor på bakboett

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Apple Ipad Air Wi-Fi 32GB Space Grey, modell A1474, MD786KS/A, serienr: DMPLHQBZFK11, med fodral, med laddare, små repor på baksida

2 200 kr

Utrop: 2 000 kr

1 Kulspetspennor Mont Blanc Meisterstuck S925 i fodral, nr: CF1195913 och HZ1030394

3 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Digitalkamera Nikon Coolpix S9100, modell N16184, med manualer och CD, med kablar och laddare, i box

325 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Venezia S925 3,8g 45cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S925 33,8g, med stenar, buckligt, ärgat, repor

225 kr

Utrop: 125 kr