Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2015
Fritid Sport
Hjälm, Shoei Raid II, modell CX-1 med repigt vesir, färg svart, repor och stötskador, ej funktionsgaranti
Grafiska tryck, 4st Richard Ryan född 1974, Silk-screen prints 480x624mm, Colosseum Car Crash, La Ma
Grafiska tryck, 4st Richard Ryan född 1974, Silk-screen prints 480x624mm, Colosseum Car Crash, La Madonna Di Pantheon, La Vergine, Bright Star, i orginalportfolio,
Dator, bärbar Hawlett Packard Beats Audio 15", snr: 5CD439C2CQ, i kartong, med tillbehör
Dator, bärbar Sony Vaio VPCF13A0E - Core 7-740QM, 6GB-500GB, GF GT425M, med laddare, i väska
Dator, Apple Mac Mini A1103 snr: YM51644RRHU, repig, med laddare och tillbehör i orginalförpackning