Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2015
Klubbad för
Kavaj, Yves Saint Laurent, storlek 52R, fläckig i behov av kemtvätt, bruksslitage, i klädpåse (ej orginal)
Solglasögon Ray-Ban Aviator Large, gul metall, nagg i glas, nr: 001751 58014 NN i fodral