301 - 320 av 869
1...151617...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2015

Klubbad för

Basgitarr Fender Precision Bass snr. US10229425, kantstött på kroppen, made in USA, med axelband i hardcase med nyckel

8 200 kr

Utrop: 5 400 kr

Elgitarr Cort, repig och stötskadad lack, missfärgat plektrumskydd, snr:WO20485, i fodral

375 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr Ibanez RG-series, modell RG350EXZ, snr:I110416353, lackskada och repor, i fodral

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Akustisk gitarr Manuel Rodriguez e Hijos, modell Caballero 11 Bubinga, snr:4710, repor och små stötskador, 1 sträng saknas, i fodral

1 500 kr

Utrop: 900 kr

Karaff med propp, glas, höjd 21cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Lampfot, Rörstrand, höjd 17,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Skål, porslin, lagad, made in Italy

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas/skål, porslin, höjd 23cm, made in Italy

125 kr

Utrop: 50 kr

Målning på pannå, signerad A.Borg (1847-1916) motivmått 31,5x23cm, med förgylld träram, lagad, text på baksidan :Studie av Axel Borg målad på 1870-talet i fattigstugan i Latorp. Har tillhört Hilma

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Målning på duk, signerad Axel Borg (1847-1916), motivmått 30,5x43,5cm , i skadad träram

Utrop: 2 400 kr

Träbricka SE1985 Laxå fläckig

75 kr

Utrop: 50 kr

Skål keramik Ø21cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Kanna keramik H16cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Lampa glas H15cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Kanna keramik H16cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Glasskål med lock med korkunderlägg H10cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Sillburk glas med trälock skevt H12,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Glasskålar 3st H8cm Ø9cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Taklampa glas Ø46,5cm skadad

Kaffekoppar 11st/fyra naggade/ett utan handtag med 12 fat

75 kr

Utrop: 50 kr