401 - 420 av 1 193
1...202122...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2015

Klubbad för

Hänge 18K 0,4, bokstav V, något skev

125 kr

Utrop: 150 kr

Hänge 18K 0,7g med stenar, 1 lös sten

Utrop: 200 kr

Hänge 18K 0,4g droppe, bucklor

Utrop: 125 kr

Halssmycke 18K bruttovikt 58,8g, med snöre och träpärlor, med integrerat hänge buddha

Utrop: 12 400 kr

Halskedja Pansar 18K 3,6g 43,5cm

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K 1,3g, bricka, med liten diamant

Utrop: 500 kr

Armband Pansar 18K 14g 12,5cm

Utrop: 3 600 kr

Parti guld 21K 37,2g med stenar, skevt, saknar stenar

Utrop: 11 000 kr

Hänge 18K 0,3g hjärta

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja 18K 1,3g, defekt

275 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen 18K 7,7g, med pärlor

Armband 14K 6g 19,5cm, med platta, repig

Halskedja 14K 10,5g 50,5cm

Hänge 14K 7,7g, krucifix, tvåfärgat

Armring 8K 13,2g, skevt, tvåfärgat

Utrop: 1 600 kr

Klackring 18K 5,5g, skev

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 9K 5,9g, graverat, nagg

Utrop: 800 kr

Ring 18K 3g Ø18, med stenar, sliten, skev

Utrop: 800 kr

Ring 14K 3,3g Ø19½, med diamant äldre slipning 1xca0,10ct, skev, defekt, graverad

Utrop: 700 kr

Armring 21K 14g Ø6,5cm, tvåfärgad

Utrop: 4 100 kr