Hänge 18K 0,4, bokstav V, något skev
Utrop: 150 kr
Hänge 18K 0,7g med stenar, 1 lös sten
Utrop: 200 kr
Hänge 18K 0,4g droppe, bucklor
Utrop: 125 kr
Halssmycke 18K bruttovikt 58,8g, med snöre och träpärlor, med integrerat hänge buddha
Utrop: 12 400 kr
Halskedja Pansar 18K 3,6g 43,5cm
Utrop: 1 000 kr
Hänge 18K 1,3g, bricka, med liten diamant
Utrop: 500 kr
Armband Pansar 18K 14g 12,5cm
Utrop: 3 600 kr
Parti guld 21K 37,2g med stenar, skevt, saknar stenar
Utrop: 11 000 kr
Hänge 18K 0,3g hjärta
Halskedja 18K 1,3g, defekt
Utrop: 350 kr
Örhängen 18K 7,7g, med pärlor
Armband 14K 6g 19,5cm, med platta, repig
Halskedja 14K 10,5g 50,5cm
Hänge 14K 7,7g, krucifix, tvåfärgat
Armring 8K 13,2g, skevt, tvåfärgat
Utrop: 1 600 kr
Klackring 18K 5,5g, skev
Utrop: 1 500 kr
Parti guld 9K 5,9g, graverat, nagg
Utrop: 800 kr
Ring 18K 3g Ø18, med stenar, sliten, skev
Ring 14K 3,3g Ø19½, med diamant äldre slipning 1xca0,10ct, skev, defekt, graverad
Utrop: 700 kr
Armring 21K 14g Ø6,5cm, tvåfärgad
Utrop: 4 100 kr
Tisdag 24 nov 2015