Hänge 18K 0,4g kors, bucklor
Utrop: 125 kr
Örhängen 1 par 18K 1,2g, utan stoppers
Utrop: 350 kr
Hänge 18K 0,8g med pärla
Utrop: 275 kr
Ring 18K 5,8g Ø17¾ med diamanter sammanlagt 0,28ct enligt gravyr, graverad
Utrop: 1 600 kr
Örhängen 1 par 18K 1,2g med pärlor, saknar stoppers
Ring 18K 2,2g Ø17¾, graverad
Utrop: 600 kr
Parti guld 18K 23g med diamanter, skevt, defekt, graverat, udda
Utrop: 5 900 kr
Örhängen 1 par 18K 1,2g Bismarck, något skeva
Parti guld 18K 3,8g med stenar, graverat och skevt
Utrop: 1 100 kr
Ring 18K 2,6g Ø18¼ med stenar, något skev
Utrop: 700 kr
Örhänge 1st Creol 18K 0,2g, skev och defekt
Utrop: 75 kr
Halskedja Singapore 18K 1,8g 46cm, trögt lås
Utrop: 500 kr
Parti guld 18K 3,4g med diamant, skevt, graverat
Utrop: 900 kr
Hänge 18K tvåfärgad 4,9g Elon Arenhill, med pärla och diamant 1xca0,03ct
Utrop: 2 100 kr
Hänge 18K 3,5g Elon Arenhill, med pärla, små skador
Hänge 18K 0,9g, hjärta med små diamanter
Hänge 18K 1,1g ängel
Utrop: 425 kr
Ring 18K 6,4g Ø17½ med stenar, något skev
Halskedja 18K 2g, defekt
Utrop: 550 kr
Armband Pansar 18K 2,4g 16cm med ograverad platta
Tisdag 24 nov 2015