Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2015
Apple Iphone 6 16GB, med hörlurar och laddare i kartong, Gold, Modell: A1586, Imei: 356984068847859, använd till Telia
Apple Iphone 5 16GB, med hörlurar och laddare i kartong, Modell: A1429, Imei: 013621007223629, liten skada på skärmen vid hemknappen vilket innebär att det blir ett litet mörkt omräde, repig, använd till Telenor
Apple Iphone 5 32GB, med hörlurar och laddare i kartong (laddaren fungerar inte), Modell: A1429/ MD300KS/A, Imei: 013417008428451, små användnings repor, använd till Telenor
Myntliknade föremål 20st Silver 145,2g, Gustav 5 Sveriges Konung, Med foket för fosterlandet 1915-1950, slitna och missfärgade
Klockor Calvin Klein
Herrur Calvin Klein K22411, quartz, safirglas, stål med länk i stål, extra länk, box
Tavla, olja på duk Konstnär Bibbi Hertzman Eriksson 57x47,5cm Motiv: Lilla Torg i Malmö
Sony Playstation 3 med en handkontroll och ett spel (Sports Champions), Snr: 02-27446043-1361947-CEC