Armring Silver S925 42,5g Ø6,4cm, stämplad ceson, gravyr PoB
Utrop: 425 kr
Örhängen ett par Silver S835 3,6g
Utrop: 100 kr
Örhängen ett par Silver S925 7,3g
Utrop: 200 kr
Bägare 4st Silver 137,3g graverade, missfärgning
Brosch Silver 6,5g
Utrop: 50 kr
Parti silver 16,6g, defekt, innehåller stenar
Utrop: 75 kr
Bägare Silver 24,9g höjd 4,5cm Ø4,5cm, stämplad GAB P9 (1965)
Skål signerad Ray Urban, Sterling silver 330,0g, höjd 6cm Ø12cm, gravyr undertill SEB
Utrop: 1 400 kr
Manschettkappar ett par Silver 15,2g
Armband Silver S830 30,4g 20cm
Halskedja Silver S835 4,1g 73cm
Collier Silver S925 8,9g 43cm
Utrop: 125 kr
Hänge Medaljong mönstrad Silver S835 6,1g
Halskedja Silver S925 4,8g 40cm Cordell
Armband Silver S925 7,6g 18,5cm flätat
Halskedja Silver S925 2,7g 42cm Singapore
Hänge Silver S925 1,6g
Halskedja Silver S925 51,4g 45cm Pansar
Utrop: 300 kr
Halskedja Silver S925 28,6g 46cm Pansar
Utrop: 275 kr
Armband Silver S925 15,4g 20,5cm Pansar
Utrop: 225 kr
Tisdag 17 nov 2015