1401 - 1420 av 1 505
1...707172...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2015

Klubbad för

Armring Silver S925 42,5g Ø6,4cm, stämplad ceson, gravyr PoB

400 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen ett par Silver S835 3,6g

Utrop: 100 kr

Örhängen ett par Silver S925 7,3g

Utrop: 200 kr

Bägare 4st Silver 137,3g graverade, missfärgning

375 kr

Utrop: 425 kr

Brosch Silver 6,5g

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver 16,6g, defekt, innehåller stenar

50 kr

Utrop: 75 kr

Bägare Silver 24,9g höjd 4,5cm Ø4,5cm, stämplad GAB P9 (1965)

75 kr

Utrop: 100 kr

Skål signerad Ray Urban, Sterling silver 330,0g, höjd 6cm Ø12cm, gravyr undertill SEB

2 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Manschettkappar ett par Silver 15,2g

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband Silver S830 30,4g 20cm

250 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Silver S835 4,1g 73cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Collier Silver S925 8,9g 43cm

Utrop: 125 kr

Hänge Medaljong mönstrad Silver S835 6,1g

325 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Silver S925 4,8g 40cm Cordell

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband Silver S925 7,6g 18,5cm flätat

Utrop: 125 kr

Halskedja Silver S925 2,7g 42cm Singapore

50 kr

Utrop: 75 kr

Hänge Silver S925 1,6g

Utrop: 50 kr

Halskedja Silver S925 51,4g 45cm Pansar

Utrop: 300 kr

Halskedja Silver S925 28,6g 46cm Pansar

Utrop: 275 kr

Armband Silver S925 15,4g 20,5cm Pansar

Utrop: 225 kr