Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2015
Bestick 23st, Lundtofte, design Tias Eckhoff, modell Opus (1 osthyvel 205mm, 6 knivar 142mm, 5 gafflar 164mm, 5 skedar 166mm, 6 skedar 185mm) alla i stål med plastskaft
Laptop, Apple, MacBook Pro, modell A1286, Id: QDS-BRCM1038, små bucklor och repor, med laddare
Damur 14K med Pansarlänk 18K brv 20,0g, manuellt, repigt plastglas, skadad urtavla, graverad boett, säkerhetskedja saknas
Klockor Alpina
Alpina, herrur 18K, manuellt, kronan saknas, boetten är repig, bucklig och graverad, repigt plastglas,med läderband
Breitling, herrur, modell Colt Ocean, ref. nr A64050, quartz, stål, safirglas, datum, sliten länk, snr:5916
Tag Heuer, herrur, modell Kirium WL 111F, quartz, stål, datum, safirglas, repig länk, snr: DX 4473
Klockor Gant
Gant, herrur, modell Ashton, quartz, fungerar ej, stål, gummiband, datum, chronograph, nr 1085, i originalask
Champion, herrur, modell:Outlander, quartz, fungerar ej, chronograph, stål, datum, nr C1097, i originalask
Klockor Bulova
Bulova, herrur, modell Precisionist, quartz, fungerar ej, stål, chronograph, datum, snr:15802187, i originalask