501 - 520 av 1 505
1...252627...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2015

Klubbad för

Handväska Louis Vuitton, Marjorie bleu, TH0063, med kvitto

Pumps, Louis Vuitton, MA1110, stl.36, med kvitto i kartong

Pumps, Louis Vuitton, B01023, stl.36, slitage, i kartong, med kvitto

Playstation 3, cech-3004A, snr.03274591726172049, med strömsladd och två handkontroller i kartong

550 kr

Utrop: 1 500 kr

Iphone 5S, A1457, Imei:352046061988405, Telenor, spricka på skärm, icloud låst, med laddare del ej original, i ask

750 kr

Utrop: 800 kr

Tesil S830, 49,6g, längd 142mm

175 kr

Utrop: 200 kr

Kaffesked S830, 10,3g, 109mm, Lappmodell

75 kr

Utrop: 50 kr

Skedar 4st, S830, 61,1g, med texter

175 kr

Utrop: 200 kr

Snusdosa, Skultuna 1607, K10

225 kr

Utrop: 75 kr

Väggvas, koppar/ järn, 15cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Mått, 2st, 2½, 5CL

200 kr

Utrop: 50 kr

Pennor 2st Parker, fibertip, i askar, bläck slut

325 kr

Utrop: 50 kr

Skål S925, 212g, höjd 6,2cm, graverad

750 kr

Utrop: 800 kr

Kaffeskedar 4st S830, 49,8g, 113mm, Lappmodell

225 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar 12st S830, 173,5g, 108mm, Flavia

650 kr

Utrop: 550 kr

Sked S830, 31,1g, 159mm, modell Finnmyrten

175 kr

Utrop: 100 kr

Kryddburk, S925, 35,7g, glasinsatts

150 kr

Utrop: 75 kr

Kopp, S830, 132,4g

1 200 kr

Utrop: 400 kr

Kopp S830, 104,6g, bucklor

650 kr

Utrop: 300 kr

Bakelsespade S830, 35,3g, 158mm, graverad

100 kr

Utrop: 100 kr