Avslutad | Aficionado – Torsdag 21 januari 2016
Accessoarer Pennor
PENNA, ST DUPONT, S. Plume, Olympio, vitmetall, reservoar, stift i 18K, cert, etui, ytterkartong.
Accessoarer Pennor
CARTIER, Must de Cartier, kulspetspenna, gulddoublé, refnr 328n37, längd 13,5 cm.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, Greta Garbo, HR1978386, reservoar, stift i 18K, svart och vit resin, imitationspärla, etui, ytterkartong.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTBLANC, FC301507, kulspets, vinröd resin, gulmetall detaljer, etui, ytterkartong.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, vintage, 2434 46, gröna bågar, gröna glas, gulmetalldetaljer,
SOLGLASÖGON, CARRERA, Ultrasight, bågar i vitmetall, svart gummi på skalmarna, svarta glas.
SOLGLASÖGON, DOLCE&GABBANA, DG 100S8055120135, bågar i vitmetall, svart glas, etui, lite repor
Accessoarer Övrigt
IPHONEFODRAL, DOLCE & GABBANA, svart läder, gulmetalldetalj, för Iphone 5/5s, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, brunt tyg, brunt läder, monogram, 6 st kontokortfack, sedel, originalask, visst slitage.
PORTFÖLJ, MULBERRY, vintage, mörkbrun scoth grain, brunt läder, 34 x 26 x 5,5 cm, avtagbar axelrem, visst slitage.
PORTFÖLJ, CELINE, vintage, brun canvas, brunt läder, 34 x 26 x 8 cm, slitage på fästet vid handtaget, visst slitage på fodret i facket.
Accessoarer Slipsar
SLIPS, HERMÈS, 100% siden, ljusblå med moln, bredd 9 cm, några fläckar, originalask.