Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 februari 2016
VÄSKA, STELLA McCARTNEY, röd lack, imitationsläder, mässingsfärgade detaljer, 40x28x8 cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Ex Libris, Hugo Grygkar, 100% siden, 90x90 cm, grön, mörkblå, vit.
VÄSKA, MULBERRY, Roxanne, ljusrosa, 27x15x10 cm, mässingsfärgade detaljer, dustbag,
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, svart läder, vitmetall detaljer, 30x30x16 cm, dustbag.
VÄSKA, GUCCI, vintage, brunt läder, bambuhandtag, 25x22x10 cm, visst slitage och repor.
CLUTCH, GUCCI, bronsfärgat läder med bambudetaljer, 23x11x2 cm, dustbag samt originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Batignolles Horizontal Limited Edition, monogram canvas med pärlbroderier, 38x25x13 cm, dustbag.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, GUCCI, beige GG monogram canvas, rosa läder, 30x28x12 cm, märkt 14274 2123.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, LOUIS VUITTON, Damier Azur, canvas, spänne i gulmetall, längd 85 cm, bredd 4 cm.
ÖRHÄNGEN, CHRISTIAN DIOR, gulmetall, rosa fasetterade stenar, korallfärgade stenar. originalask.
Accessoarer Övrigt
HÅRSNODD, CHRISTAIN DIOR, "Dior" i vitmetall och strass, svart snodd, smyckespåse, originalask,