Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 februari 2016
VÄSKA, BURBERRY, beige, svart, vinröd rutig, svarta läder detaljer, 25x20x10 cm, dustbag. Kvitto finns.
COLLIER, CHRISTIAN DIOR, vintage, gulmetall kedja med vita och svarta stenar, längd 40-45 cm, originalask.
RING, YVONE CHRISTA, förgyllt silver, filigran arbete, rökkvarts, stl 17 1/2, smyckespåse.
COLLIER, THOMAS SABO, Hjärta i sterling med vita stenar, svart snodd 100 cm (reglerbar), originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Le Monde du Polo, Chantal de Cirissey, 100% siden, 90x90cm, röd blå, beige, det röda partiet har fläckat lite av det beigea,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Brides de Gala, Hugo Grykar, 100% siden, 90x90cm, ljusrosa, gå, vit
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, svart, beige Dior monogram, 40x35x12 cm. Väskan går att vika ihop så att den blir en kuvertväsk modell, visst slitage
VÄSKA, MULBERRY, grönt präglat läder, kongo, 25x20x9cm, avtagbar axelrem, dustbag
VÄSKA, MULBERRY, vintage, svart präglat läder, kongo, vitmetall detaljer, 31x33x8cm, dustbag