Avslutad | Pant – Måndag 2 november 2015
Elgitarr Fender Telecaster Ebony, Jim Root, made in Mexico, nr: MX12110195, små sprickor vid halsfästet, halsen något sned, i hårt fodral
Elbas Silvertone,modell SSB-5/MBK, made in Indonesia, snr:SI01040286, repig, i mjukt fodral
Elgitarr Ibanez, JEM-Jr, Steve Wai, modell JEM 555 WH, snr C00034593, made in Korea, repor och stötskador, i mjukt fodral
Digitalkamera, Pentax K-X snr:3510147, med objektiv SMC Pentax- DAL 1:3,5-5,6 18-55mm AL snr:9354587, med väska, utan minneskort och laddare
Projektor, Epson, EH-TW5900, 3D, HD ready 1080p, HDMI, modell H2228, snr: Q8YF1X0853L, med elkabel och fjärrkontroll
Digitalkamera Canon 7 D, snr 0380433581, med objektiv Sigma 18-50mm snr 10538973, i väska
Blue-ray-spelare Samsung, 3D, modell BD-ES6000, snrZV8A1RIC300543M, inplastad, med fjärrkontroll och adapter, i originalkartong