Avslutad | Fashionabla – Torsdag 17 december 2015
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELRING, TIFFAY&CO. turkos,svart läder, vitmetall, dustbag samt originalask.
ARMBAND, MULBERRY, ljusbeige rep med gulmetall hjärta samt stjärnor i gulmetall, beige, dustbag
VÄSKA, CHANEL, 2 55 Jumbo Classic Flap Shoulder Bag, svart caviar läder med gulmetall, 30x20x8 cm, hologrammärkt 6944301.
VÄSKA, CHANEL, 2 55 Medium Double Flap Shoulder Bag, beige lammnappa, 25x14x6 cm, cert samt hologrammärkt 7700252.
Visa varaAccessoarer Väskor
VÄSKA, CÈLINE, Luggage, cement färgat läder, 30x26x17 cm, dustbag, kvitto finns. Ett något grövre slitage på väskans baksida.
Kläder Skor
STÖVLETT, PRADA, grått läder, dragkedja vid hälen, stl 37, klack 11cm, platå 2cm, skinnet har lite repor,
RING, ÖRHÄNGEN, CHRISTIAN DIOR, grå metall med mörkröd emalj, örhängen för hål, stl ring 17, originalask
KUVERTVÄSKA, GUCCI, vintage, svart vaxad gg monogram, svart läder, 29x18x6 cm. Slitage på fodret på väskan insida.