661 - 680 av 825
1...333435...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 november 2015

Klubbad för

Halsband Bismarck 18K 46cm 19,1g

Utrop: 5 000 kr

Ingenjörsring 18 "graverad" Ø20½ 6,3g

Utrop: 1 600 kr

Ingenjörsring 18 "graverad" Ø20½ 6,8g

Utrop: 1 800 kr

Ingenjörsring 18 "graverad" Ø20½ 8,3g

Utrop: 2 200 kr

Ring med diamanter 12xca0,02ct 18K Ø17¼ 3,2g

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Smycken Medaljong

Medaljong med sten 18K Ca 4cm, något defekt baksida, 8,5g

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Halsband halvstelt 18K något defekt låsöggla 54cm 6,8g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband med sten S925 19,5cm 8,9g

175 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinette Buffet Crampon B10 Paris i väska . Bruksslitage samt repor. Snr 688336

450 kr

Utrop: 750 kr

Jacka, Canada Goose, stl. S, smutsfläckar samt trasig i söm vid fickor höger sida.

550 kr

Utrop: 450 kr

Pedal, guitar effects simulator G3 Zoom snr 006596 i kartong med manualer

750 kr

Utrop: 550 kr

Uggla i glas med trasig näbb 8,5cm, Dam i porslin ca 12cm

Utrop: 50 kr

Glasfat, Kosta Boda Bertil Vallien 10,5x10,5cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstakar, ett par S830 graverat "Löfman" Brv 411,2g

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Mjölkskummare, Milk Frother C3 "Foamy" modellnr 30-30310 i kartong.

200 kr

Utrop: 150 kr

Tekanna med lock, Bavaria Dekor Hackefors 4, Modell Svea 1989. Höjd ca 11cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld 14K kedja saknar lås 1,9g

300 kr

Utrop: 350 kr

Parti guld 18K med sten, 7,7g

Utrop: 1 900 kr

Örhängen med pärla 18K udda stopp ca 2,5cm 3,4g

Utrop: 1 100 kr

Ring med pärla 18K Ø17¾ Brv1,9g

Utrop: 600 kr