Mikrofon Okay, modell DM-801, med kabel, i väska
Utrop: 100 kr
Mikrofon Power Electronics, modell PDS-MO2, i originalkartong, med kabel
Utrop: 375 kr
Karaff 1st höjd 22,5cm, Glas 3st, Iittala, design Tapio Wirkkala, modell Ultima Thule
Utrop: 350 kr
Mobiltelefon Nokia 909, IMEI: 357254057032098, med laddare
Utrop: 1 600 kr
Silverbägare med lock 891,8g U4=1850 småskador Hca30cm
Utrop: 2 800 kr
Taklampa med tre glasskärmar /en naggad
Vägglampa med två glasskärmar
Utrop: 250 kr
Figuriner porslin 5st diverse skador
Utrop: 50 kr
Glasskål H10cm Ø16cm
Elefant mässing H 12cm skador
Moccakoppar med fat 4st Bavaria fyra färger
Kaffemalare skadad
Mässingkruka med lock skadad H15cm
Glaskaraff med propp H29cm
Örhänge 18K 0,2g skadat
Utrop: 75 kr
Parti silver 48,4g skadat
Utrop: 125 kr
Parti silver S925 62,2g defekt
Utrop: 225 kr
Parti guld 23K 8,7g graverat/defekt
Utrop: 2 900 kr
Parti guld 18K 9,4g defekt/graverat
Utrop: 2 400 kr
Ring 20K 5,7g, graverad
Utrop: 1 700 kr
Tisdag 10 nov 2015