341 - 360 av 825
1...171819...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 november 2015

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Okay, modell DM-801, med kabel, i väska

75 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Power Electronics, modell PDS-MO2, i originalkartong, med kabel

550 kr

Utrop: 375 kr

Karaff 1st höjd 22,5cm, Glas 3st, Iittala, design Tapio Wirkkala, modell Ultima Thule

375 kr

Utrop: 350 kr

Mobiltelefon Nokia 909, IMEI: 357254057032098, med laddare

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Silverbägare med lock 891,8g U4=1850 småskador Hca30cm

4 100 kr

Utrop: 2 800 kr

Taklampa med tre glasskärmar /en naggad

Utrop: 375 kr

Vägglampa med två glasskärmar

Utrop: 250 kr

Figuriner porslin 5st diverse skador

125 kr

Utrop: 50 kr

Glasskål H10cm Ø16cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Elefant mässing H 12cm skador

375 kr

Utrop: 50 kr

Moccakoppar med fat 4st Bavaria fyra färger

225 kr

Utrop: 50 kr

Kaffemalare skadad

50 kr

Utrop: 50 kr

Mässingkruka med lock skadad H15cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Glaskaraff med propp H29cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhänge 18K 0,2g skadat

Utrop: 75 kr

Parti silver 48,4g skadat

150 kr

Utrop: 125 kr

Parti silver S925 62,2g defekt

375 kr

Utrop: 225 kr

Parti guld 23K 8,7g graverat/defekt

Utrop: 2 900 kr

Parti guld 18K 9,4g defekt/graverat

Utrop: 2 400 kr

Ring 20K 5,7g, graverad

Utrop: 1 700 kr